Dječji Vrtić Bambi Vrbovsko | službene web stranice

Go to content
Dječji vrtić "Bambi" Vrbovsko službeni web portal | dobrodošli
Dobrodošli na web stranice Dječjeg vrtića "Bambi" Vrbovsko. Ovdje možete pronaći informacije o našim trenutnim, prošlim, naravno i budućim  aktivnostima. Također  se možete informirati kako upisati djecu, pronaći korisne savjete koji pomažu u odgoju vašeg djeteta,a otvoreni smo za sve vaše prijedloge i komentare!
Vrtić "Bambi" logotip
Himna Dječjeg vrića Bambi Vrbovsko

Svako jutro žurim ja,
spremam se u vrtić svoj.
Čekaju me djeca sva,
prijatelja velik broj.
Tu sam uvijek radostan,
veseo i nasmijan.
Pozdravljamo tete naše,
dobro jutro dobar dan.
Svud se čuje dječji glas.
Vrtić Bambi zove nas.
Čekaju nas naše tete,
radosno je svako dijete.
Zapjevamo veselo,
nek se čuje daleko,
plješću naše ručice,
gljivice i pčelice.

VRTIĆ BAMBI NOVOSTI

KOŠARA PUNA OKUSA I MIRISA

POČETAK JESENI, OBILJE MIRISNIH PLODOVA I ŠARENILO BOJA POTAKLO JE SKUPINU  „MEDVJEDIĆA“ NA NIZ ISTRAŽIVAČKIH AKTIVNOSTI KOJIMA SMO UPOZNALI RAZNOVRSNOST MIRISA I OKUSA POVRĆA I VOĆA KOJE DOZRIJEVA U NAŠEM KRAJU. UJEDNO SMO SE SAMI OKUŠALI I U KISELJENJU REPE, PRIPREMI KOLAČA OD MRKVE, KUHANJU JUHE OD BUNDEVE, SUŠENJU JABUKA…

Javni poziv za upis djece u program predškole za pedagošku godinu 2018/2019

POŠTOVANI RODITELJI !

U ponedjeljak 20.08.2018. započeti su radovi Energetske obnove zgrade. Vrši se izmjena vanjske i unutarnje stolarije. Većina radova morati će se dogovarati da se realiziraju dok nema djece.
Ravnateljica: Diana Tkalčević

OBAVIJEST O REZULTATIMA JAVNE OBJAVE UPISA DJECE ZA PEDAGOŠKU GODINU 2018/2019

Poštovani roditelji, ovim putem vas želimo obavijestiti da je na temelju članka 35.stavak 1. Zakona o predškolskom odgoju i članka 18. Statuta Dječjeg vrtića „Bambi“Vrbovsko i Pravilnika o upisu djece i ostvarivanja prava i obveze korisnika usluga čl.3, na prijedlog Povjerenstva, Upravno vijeće je na svojoj sjednici 6.06.2018. pozitivno riješilo sve zahtjeve za upis djece u pedagoškoj godini 2018/2019, u skladu s iskazanim željama i potrebama roditelja koji su podnijeli zahtjev u tijeku objave upisa. Zbog stupanja na snagu Uredbe o zaštiti osobnih podataka listu upisane djece nećemo objaviti javno, stoga vam ostajemo da dispoziciji za sve eventualne potrebne informacije i pitanja (telefon 875-014).

Molimo vas da dođete na roditeljski sastanak roditelja novoupisane djece koji će se održati 26. lipnja 2018.(utorak) u 17 sati u Dječjem vrtiću „Bambi“ Vrbovsko.

S poštovanjem,

Ravnateljica:
Diana Tkalčević

Izlet
Na našem izletu posjetili smo pećinski park „Grabovča“ pokraj Perušića. susretljivi domaćini poveli su nas u spilju, a potom organizirali likovne radionice koje su razveselile djecu!

Čudesni svijet magneta

Djeca skupine „Medvjedići“ s odgojiteljicom Nives Valenčić proveli su niz istraživačkih aktivnosti na temu magnetizma i elektriciteta. Opremili smo „kutić magneta“ raznovrsnim magnetima te drugim  materijalima kojima smo ispitivali  koje materijale magnet privlači, a koje ne. Utvrdili smo da magneti djeluju i kroz tekućine, ali njihova jačina ovisi o gustoći tekućine. Magnet i  baterija pokreću bakrenu žicu i ona se vrti oko baterije. Šibicu magnet ne privlači, ali kad izgori tada je magnet privlači i drugo. I statički elektricitet bio je djeci zanimljiv za istraživanja. Pri prolasku naelektrizirane cijevi pokraj balona, balon se udaljava od cijevi. Tanki mlaz vode savija se pri prolasku cijevi pored njega i sl. Cilj ovih aktivnosti bio je potaknuti djecu na razmišljanje, istraživanje i proučavanje magnetizma, shvaćanje njegovih svojstava te korištenje mogućnosti koje nam magnetizam pruža. Djeca su nastavila sama istraživati gradeći neobične građevine, „pecati ribice“ i sl. Neobičnost i zanimljivost magneta i dalje koristimo na mnogo različitih načina u našoj igri.

Zahvala

Od srca zahvaljujemo obitelji Kapš, mami Danieli koji su se uključili u Eko projekt odgojiteljice Jasminke Mrvoš i skupine „Cvjetića“. Izradom vrtova i suradnjom roditelja osmišljeni su sadržaji i aktivnosti vezane uz razvoj ekološke osviještenosti djeteta i aktivnim učenjem.

POŠTOVANI RODITELJI!
Dana 15.05.2018.  IDEMO NA IZLET U „PEĆINSKI PARK Grabovača“ – PERUŠIĆ

Cijena izleta 100,00 kuna po djetetu. Za izlet pripremiti što će Vam dijete jesti i piti.
  • polazak u 7,15 sati iz Područnog odjela „Bambi“Moravice
  • polazak u 7,30 sati iz matičnog vrtića Vrbovsko.
  • povratak u 15,30 sati.

Prijevoznik nam je „MARIO-TOURS“.

Zahvala
Nakon posjeta sretnoj kućici čekalo nas je iznenađenje. u svom su nas domu ugostili i počastili roditelji Dore Štefančić – vrtićanke iz područnog odjela Moravice! Zahvaljujemo se na gostoprimstvu i ugodnom druženju !

Sretna kućica
4.05. svi „Bambići“ posjetili su „SRETNU KUĆICU“, knjižnicu i čitaonicu u Gornjim Kutima pokraj Brod Moravica.Teta knjižničarka nam je pročitala priču, a mi smo obećali da ćemo našim likovnim radovima koje ćemo naslikati i poslati, još više usrećiti „Sretnu kućicu“!
PROČITAJTE VIŠE

POSJET KNJIŽNICI
POVODOM ''TJEDNA DOBRE DJEČJE KNJIGE'' POSJETILI SMO KNJIŽNICU IVANA GORANA KOVAČIĆA GDJE NAM JE VODITELJICA KNJIŽNICE GĐA GORDANA VUČINIĆ PROČITALA PRIČU ''MORAŠ DONIJETI ŠEŠIR''. SLIJEDILA JE RADIONICA IZRADE ŠEŠIRA S KOJIMA SMO SE VRATILI U VRTIĆ!

POSLOVNA DOKUMENTACIJA

Obavijest roditeljima o rezultatima upisa za pedagošku godinu 2016/2017.

Javna objava upisa

OBAVIJEST O UPISU U ŠKOLU

Obavijest roditeljima o rezultatima upisa za pedagošku godinu 2015/2016

Zahtjev za nastavak korištenja usluga redovnog programa dječjeg vrtića "Bambi" Vrbovsko za pedagošku godinu 2015/2016.

Zahtjev za upis djeteta u dječji vrtić „Bambi“ Vrbovsko za ped.god. 2015/2016

Javna objava upisa djece u dječji vrtić "Bambi" Vrbovsko i Po Moravice za pedagošku 2015/2016. godinu

Poslovna dokumentacija
Radio Delnice informativna emisija "Znjanje je moć"